کانال و سایت لینکدونی شما

لینکدونی
لینکدونی

معرفی لینکدونی شما

لینکدونی شما برای معرفی و انتشار لینک های تلگرامی شما کاربران گرامی همانند گروه و کانال و ربات و استیکر ایجاد شده است و شما میتوانید نسبت به ثبت لینک خود در لینکدونی ما اقدام کنید.

لینکدونی شما شامل چهار کانال تلگرامی با مجموع ۳۵ هزار ممبر واقعی می باشد و تمامی این چهار کانال مذکور لینکدونی شما در رتبه اول گوگل قرار داند که در ادامه به معرفی این لینکدونی ها می پردازیم.

لینکدونی

اولین کانال ما با نام لینکدونی و با بیش از ۱۵ هزار ممبر واقعی می باشد و در واقع اولین کانال تلگرامی ما در این حوزه است که کار خود را از شهریورماه ۱۳۹۶ شروع کرده است.

لینک یاب ۸

کانال لینک یاب ۸ دومین کانال تلگرامی لینکدونی شما و با بیش از ۱۰ هزار ممبر واقعی دومین کانال تلگرامی ما می باشد و در آذر ماه ۱۳۹۶ کار خود را شروع کرد.

نکته جالب توجه در مورد کانال لینک یاب ۸ این می باشد که این کانال یکی از کانال های خریداری شده اینجانب می باشد که توانستم بعد از دو ماه این کانال را به صدر نتایج گوگل بیاورم.

گروه تلگرام ۸

کانال گروه تلگرام ۸ سومین کانال تلگرامی ما بوده که در حال حاضر نزدیک به ۹ هزارممبر واقعی دارد و در گوگل با کلمه گروه و گروه تلگرام در صدر نتایج قرار دارد، لازم به توضیح است که این کانال در اواخر سال ۱۳۹۶ کار خود را شروع کرده است.

لینک یاب ۲۶

آخرین کانال تلگرامی لینکدونی شما کانال لینک یاب ۲۶ می باشد که در اوایل سال  ۱۳۹۷ تاسیس شده و تا کنون توانسته نزدیک به ۲ هزار ممبر به خود جذب کند

اهداف لینکدونی شما

هدف ما در این لینکدونی ها تبلیغ ارزان لینک گروه و کانال ها شما کاربران گرامی می باشد و از ابتدا تا کنون هزینه تبلیغات در مجموع کانال های ما فقط مبلغ ۵ هزار تومان می باشد.

این قیمت به هیچ عنوان اضافه نخواهد شد و شما میتواند لینک خود را در تمامی کانال های ما به همراه سایت تل گروه و سیتی کانال فقط با قیمت گفته شده فوق تبلیغ کنید.

امید هست با همکاری شما و کمک خداوند متعال بتوانیم در راستای افزایش ممبر گروه و کانال شما قدمی مثبت برداریم ، پس با لینکدونی شما ما را همراهی کنید

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکدونی
لینک گروههای تلگرام طلایی

برای عضویت در گروه های تلگرام طلایی نیاز هست که ابتدا عضو یک گروه یاب تلگرام طلایی و یا لینکدونی تلگرام طلایی باشیم و بعد از اون میتونیم عضو لینک گروههای تلگرام طلایی بشیم. شما برای عضویت در لینکدونی گروههای تلگرام طلایی میتونید روی بنر زیر کلیک کنید. اما گروه …

گروه تلگرام دانشجویان شیراز
لینکدونی
لینکدونی گروه شیراز

عضویت در لینکدونی گروه شیراز شما برای عضویت در گروه شیرازیا نیاز دارید تا در یک لینکدونی گروه شیراز عضو بشین و برای عضویت در لینکدونی گروه شیراز کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید و بعد عضو هر گروهی که دوست داشتین بشین. لینک های لینکدونی گروه شیراز …

لینکدونی گروه های مازندران
لینکدونی
لینکدونی شمال

لینکدونی شمالیا لینکدونی شمال یک لینکدونی مخصوص شمالیا می باشد و لینکدونی شمالیا با هدف انتشار گروههای تلگرام شمالیا ایجاد شده است و همچنین علاقمندان به گروه تلگرام شمال میتونند در این لینکدونی عضو بشند، شما میتوانید از طریق بنر زیر عضو لینکدونی شمال بشین. لینکدونی گروه های مازندران لینکدونی …