لینکدونی چت تلگرام

گروههای چت تلگرام
لینکدونی

لینکدونی مخصوص گروههای چت

چت یکی از سرگرمی های ما جوانان از زمان پیدایش اینترنت بوده است و همانطور که بسیاری از ما بخصوص دهه شصتی ها در جریان هستیم ابتدا چت در یاهو مسنجر جریان داشت.

البته بجز یاهو مسنجر سایت هایی نیز به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت میکردند ، تا اینکه با پیدایش شبکه های اجتماعی، کم کم این فضا به سمت شبکه های اجتماعی کشیده شد.

کانال لینکدونی چت
معرفی لینکدونی خوب

وایبر و لاین و واتساپ و اخیرا هم تلگرام توانست این حوزه را پوشش دهد و در حال حاضر تلگرام بهترین جا برای چت و گپ می باشد و گروههای چت فراوانی با موضوعات مختلف در فضای گپ و تلگرام ایجاد شده است.

همانطور که قبلا گفتیم لینکدونی زیاد هست و ما در این مطلب میخواهیم یک لینکدونی چت تلگرام که مخصوص گزاشتن لینک گروههای چت هست را به شما معرفی کنیم.

نحوه عضویت در لینکدونی چت تلگرام

شما برای عضویت در لینکدونی چت میتوانید روی لینک زیرکلیک کنید و بعد از ورود به لینکدونی چت میتوانید با یک جستجوی ساده در لینکدونی گروه و یا گروه های چت مورد علاقه خود را پیدا کنید و در انها عضو شوید.

https://t.me/linkdoni136

معرفی لینکدونی چت به دوستان

در پایان از همه شما کاربران عزیز و گرامی تلگرام و سایت لینکدونی شما درخواست داریم، در صورتی که لیننکدونی چت تلگرام مذکور را مفید میدانید، حتما آنرا به دوستان و همکاران خود معرفی کیند و امید هست که اینکار موجب دلگرمی ما به ادامه کار شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکدونی
لینک گروههای تلگرام طلایی

برای عضویت در گروه های تلگرام طلایی نیاز هست که ابتدا عضو یک گروه یاب تلگرام طلایی و یا لینکدونی تلگرام طلایی باشیم و بعد از اون میتونیم عضو لینک گروههای تلگرام طلایی بشیم. شما برای عضویت در لینکدونی گروههای تلگرام طلایی میتونید روی بنر زیر کلیک کنید. اما گروه …

گروه تلگرام دانشجویان شیراز
لینکدونی
لینکدونی گروه شیراز

عضویت در لینکدونی گروه شیراز شما برای عضویت در گروه شیرازیا نیاز دارید تا در یک لینکدونی گروه شیراز عضو بشین و برای عضویت در لینکدونی گروه شیراز کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید و بعد عضو هر گروهی که دوست داشتین بشین. لینک های لینکدونی گروه شیراز …

لینکدونی گروه های مازندران
لینکدونی
لینکدونی شمال

لینکدونی شمالیا لینکدونی شمال یک لینکدونی مخصوص شمالیا می باشد و لینکدونی شمالیا با هدف انتشار گروههای تلگرام شمالیا ایجاد شده است و همچنین علاقمندان به گروه تلگرام شمال میتونند در این لینکدونی عضو بشند، شما میتوانید از طریق بنر زیر عضو لینکدونی شمال بشین. لینکدونی گروه های مازندران لینکدونی …