گذاشتن لینک در لینکدونی رایگان
لینکدونی

لینکدونی رایگان چیست؟

شاید برای شما هم این پرسش مطرح باشد که چرا یک لینکدونی رایگان هست و لینکدونی رایگان چیست ؟ در جواب به این پرسش باید بگویم که هیچ لینکدونی رایگان نیست و همه کانال های لینکدونی با هدف کسب درآمد برای مدیر کانال ایجاد شده است.

در این بین بعضی از لینکدونی ها در تبلیغات خود عنوان میکنند که یک لینکدونی رایگان هستند ولی هنگامی که کاربر به لینکدونی مراجعه میکند متوجه میشود که لینک او فقط در صورتی رایگان گذاشته میشود که برای لینکدونی مذکور تبلیغ کنید.

لینک دونی تبلیغ رایگان
لینکدونی های رایگان

گذاشتن لینک در لینکدونی رایگان

شما بعد از تبلیغات و سین زدن بنر لینکدونی تا حد مشخصی، لینک شما به صورت لیستی و نه به صورت تکی تبلیغ میشود که خود این موضوع هم باعث میشود تا اعضا و ممبر کمی به لینکدونی شما بیاین.

لینک دونی تبلیغ رایگان همیشه این مشکل را دارد و شما برای گزاشتن لینک به صورت رایگان باید کارهای زیادی از جمله گرفتن بنر و تبلیغ بنر و سین زدن را انجام دهید و در نهایت و بعد از گذاشتن لینک در لینکدونی رایگان هیچ نتیجه های نمیگیرید.

لینکدونی تبلیغات رایگان

بعضی از گروههای تلگرامی تبلیغات شما را رایگان میگذارند که میتوانم به گروه تبلیغات رگباری اشاره کنم ، البته این لینکدونی به گروه لینکدونی رایگان هم معروف هست.

بزرگترین لینکدونی رایگان که در فضای تلگرام وجود دارد لینکدونی لینک یاب بود که این لینکدونی هم اخیرا تبلیغات رایگان خود را حذف کرده و البته اکثر لینکدونی های رایگان به سمت پولی شدن پیش رفتن.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینکدونی
لینک گروههای تلگرام طلایی

برای عضویت در گروه های تلگرام طلایی نیاز هست که ابتدا عضو یک گروه یاب تلگرام طلایی و یا لینکدونی تلگرام طلایی باشیم و بعد از اون میتونیم عضو لینک گروههای تلگرام طلایی بشیم. شما برای عضویت در لینکدونی گروههای تلگرام طلایی میتونید روی بنر زیر کلیک کنید. اما گروه …

گروه تلگرام دانشجویان شیراز
لینکدونی
لینکدونی گروه شیراز

عضویت در لینکدونی گروه شیراز شما برای عضویت در گروه شیرازیا نیاز دارید تا در یک لینکدونی گروه شیراز عضو بشین و برای عضویت در لینکدونی گروه شیراز کافی هست تا روی بنر زیر کلیک کنید و بعد عضو هر گروهی که دوست داشتین بشین. لینک های لینکدونی گروه شیراز …

لینکدونی گروه های مازندران
لینکدونی
لینکدونی شمال

لینکدونی شمالیا لینکدونی شمال یک لینکدونی مخصوص شمالیا می باشد و لینکدونی شمالیا با هدف انتشار گروههای تلگرام شمالیا ایجاد شده است و همچنین علاقمندان به گروه تلگرام شمال میتونند در این لینکدونی عضو بشند، شما میتوانید از طریق بنر زیر عضو لینکدونی شمال بشین. لینکدونی گروه های مازندران لینکدونی …